AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN SPOR BAŞARILI VE TECRÜBELİ HOCA FERRUH BABACAN İLE ANLAŞTI

ARTVİN SPOR BAŞARILI VE TECRÜBELİ HOCA FERRUH BABACAN İLE ANLAŞTI

ARTVİN SPOR BAŞARILI VE TECRÜBELİ HOCA FERRUH BABACAN İLE ANLAŞTI

Artvin Amatör Lig’de mücadele edecek olan Artvin Spor teknik direktör arayışını başarılı ve tecrübeli hoca Ferruh Babacan ile yaptığı anlaşmayla çözdü.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Amatör Lig’de mücadele edecek olan Artvin Spor teknik direktör arayışını başarılı ve tecrübeli hoca Ferruh Babacan ile yaptığı anlaşmayla çözdü.

Teknik Direktör Ferruh Babacan için Artvin Spor Kulüp binasında imza töreni düzenlendi.

İmza töreninde, Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Yıldırım ile yönetim kurulu üyeleri Özlem Sarayoğlu, Nurettin Albayrak, Asım Yılmaz, Göksel Sönmez, Cihat Uzun, Sedat Ali Öktem, Hakan Ermiş, Akın Dinler, Süleyman Aksakaloğlu, Murat Küçükay, Aykut Bucak ile Alparslan Karacan hazır bulundu.

Başarılı ve tecrübeli hoca Babacan, sırasıyla Artvin Köy Hizmetleri, Artvin 7 Mart Spor, İl Özel İdaresi Spor, Artvin Çoruh Spor gibi kulüplerin teknik direktörlüğü görevini üstlendi.

Artvin Spor ’un yeni teknik direktörü Babacan burada yaptığı konuşmasında, Artvin Sporu tekrar eski başarılı günlerine döndürmek için var gücüyle çalışacağını belirterek, şunları söyledi:

“Artvin Spor Kulübüyle anlaştığım için çok mutluyum. Artvin Sporu sağlam temellere ve gençlere emanet edecek şekilde yapılanmayı hedefliyoruz. Başarılı işlere hep birlikte imza atmak için gönülden ve yüreğimle geldim. Yönetim kurulu ile uyum içerisinde çalışarak Artvin Sporu hak ettiği ve özlenen başarılı günlerine dönmesini sağlayacağız. Anlaşmamız her iki tarafa da hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Artvin Spor Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Yıldırım ise anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı ve uğurlu olması dileğinde bulundu.

Artvin Sporu tekrar ayağa kaldırmak için 13 kişilik yönetim kuruluyla birlikte ellerini taşın altına koyduklarını belirten Başkan Yıldırım, “Herkesin burada sabrına ve desteğine ihtiyacımız var. Kuracağımız sağlıklı bir yapıyla, adımla, geleceği de planlayacağız. En büyük destekçimiz taraftarlarımız olacak. Taraftarımızdan biraz zaman ve sabır istiyoruz. Yeni bir takım oluşturuyoruz. Takımımızı Artvinli gençlerimizden oluşturmaya büyük nem veriyoruz.  Takımın başına tecrübeli ve başarılı hoca olan Ferruh Babacan’ı getirdik. Hocamıza yönetim kurulu olarak büyük güven duyuyoruz. Hocamızın başarılı olacağından hiç şüphemiz yok. Hocamıza başarılar diliyoruz. Her zaman yönetim olarak hocamızın yanında olacağız.” diye konuştu.