AnasayfaVakıftan HaberlerArtvin Milletvekilimiz Sayın Faruk ÇELİK’ in Vakfımızı Ziyareti

Artvin Milletvekilimiz Sayın Faruk ÇELİK’ in Vakfımızı Ziyareti

Artvin Milletvekilimiz Sayın Faruk ÇELİK’ in Vakfımızı Ziyareti

Muhtelif dönemlerde Bursa Milletvekili, Şanlıurfa Milletvekili, Grup Başkan Vekili, Devlet Bakanı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı olarak görev yaptıktan sonra 28. Yasama Donemi’ nde Artvin Milletvekili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Artvinimizi temsil eden Sayın Faruk ÇELİK, 05.11.2023 Pazar günü Vakfımızı ziyaret etti.
Vakıf Onursal Başkanı, kıymetli iş insanı Sayın İsmet ACAR, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Vakıf Danışma Kurulu Üyesi Sayın İsrafil KIŞLA, Vakıf Danışma Kurulu Başkanı Sayın Mikail KAYA, Vakıf Kurucu Başkanı Sayın Atilla ÖZTÜRK’ ün de katılımı ile gerçekleşen programda misafirlerimize Artvin Döneri ikram edildi. Vakıf Genel Sekreteri Mine EMİRZADE ARTAR’ ın takdim ve Vakıf Başkanı Esen YAĞCI’ nın bilgilendirme konuşmaları ve değerli sanatçımız Bayar ŞAHİN’ in seslendirdiği yöresel ezgilerle başlayan programın oturum kısmında Sayın Faruk ÇELİK, Sayın İsrafil KIŞLA ve Sayın İsmet ACAR hemşehrilerimize hitap etti.
Artvin’ in sorunları ve çözüm önerilerinin soru/cevap seklinde değerlendirildiği programda birlik ve beraberliğe vurgu yapıldı.
Yöresel oyun havaları ile sona eren programımıza katılımları ile bizleri onurlandıran tüm misafirlerimize şükranlarımızı sunarız.
Vakıf hizmet binamızın inşaat sürecinin önemli ölçüde tamamlanmasını müteakip 2023 yılı Ekim Ayı’ ndan itibaren, Artvin Buluşmaları ile başlayarak, Artvin’de bulunan liselerde eğitim gören ve “Yurtta Sulh Cihanda Sulh” konulu kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilerimizin ağırlanması, Türk/Gürcü Ressamları Sergisi, Sayın Faruk ÇELİK ve kıymetli misafirlerimizin ağırlanması ile süregelen programlarımız kapsamında ilerleyen günlerde Artvin Milletvekilimiz Sayın Uğur BAYRAKTUTAN ağırlanacaktır.