AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN KIZ HENTBOL TAKIMINDAN İL MEB MÜDÜRÜNE ZİYARET

ARTVİN KIZ HENTBOL TAKIMINDAN İL MEB MÜDÜRÜNE ZİYARET

ARTVİN KIZ HENTBOL TAKIMINDAN İL MEB MÜDÜRÜNE ZİYARET

Artvin’in Gururu Kız Hentbol Takımından İl Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, Anadolu Yıldızlar Müsabakalarında Grup Birincisi olarak çeyrek finallere katılmaya hak kazanan Gazi Ortaokulu Yıldız Kız Hentbol Takımını ödüllendirdi.

Ziyarette Gazi Ortaokulu Okul Müdürü Osman Pehlivan, okul veli temsilcisi Sevda Ersöz, Hentbol Antrenörü Murat Ülker ve öğretmenlerle birlikte Yıldız Kız Hentbol Takımı bulundu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Hentbol Müsabakalarına katılarak Gümüşhane’de yapılan Anadolu Yıldızlar Müsabakalarında Grup Birincisi olan Gazi Ortaokulu Kız Hentbol Takımı İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci’yi ziyaret etti.

Anadolu Yıldızlar Müsabakalarında Grup Birincisi olarak Çorum’da yapılacak çeyrek finallere katılmaya hak kazanan takım, İl Milli Eğitim Müdürü Kahveci tarafından ödüllendirildi.

Okul Müdürü Osman Pehlivan ve beraberindekileri İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda kabul eden İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, öğrencileri spor müsabakalarındaki başarılarından dolayı tebrik etti.

Özel Harekât Polisi Şehit Tamer Aktaş’ı ve ailesini ziyaretlerinden dolayı da öğrencilere ayrıca teşekkür eden Kahveci, “Yüreği ay yıldız olan yavrularım, sizlerin vefasını yürekten kutluyorum. Türkiye Cumhuriyeti sizin gibi yüreği pırıl pırıl gençlerle  ilelebet payidar kalacaktır. Bu davranışı sergilemeniz takdire şayan. Galibiyetinizi kutluyorum. Başarılarınız daim olsun. Öğretmen arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Artvin’in ne kadar vefalı olduğunu bir kez daha göstermiş oldunuz.” diyerek Okul Müdürü Osman Pehlivan’a, öğretmenleri Pınar Kamacı ve Handan Öztürk’e, veli temsilcisi Sevda Öztürk’e ve Hentbol Antrenörü Murat Ülker ile öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Hentbol Antrenörü Murat Ülker, iki yıldır Türkiye şampiyonasına katılan takımla Anadolu Yıldızlar Ligi Müsabakalarında ve okul müsabakalarında dereceye girmeyi hedeflediklerini ifade etti.