AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN İL GENEL MECLİSİNDEN HOPA TSO’YA ZİYARET

ARTVİN İL GENEL MECLİSİNDEN HOPA TSO’YA ZİYARET

ARTVİN İL GENEL MECLİSİNDEN HOPA TSO’YA ZİYARET

 

Artvin İl Genel Meclisi Başkan Hasan Dilberoğlu, Meclis Üyesi Hüsnü Çakır ve Mustafa Kalender Hopa TSO’yu ziyaret ederek genel değerlendirmelerde bulundular.

HOPA-Artvin İl Genel Meclisi Başkan Hasan Dilberoğlu, Meclis Üyesi Hüsnü Çakır ve Mustafa Kalender Hopa TSO’yu ziyaret ederek genel değerlendirmelerde bulundular. Oda toplantı salonunda Y. K. Başkanı. Osman Akyürek, Başkan Yardımcıları Okan Poyraz, Zekeriya Yalçın ve Kurul Üyesi Şükrü Aydemir tarafından karşılanan İl Genel Meclisi Temsilcileri çeşitli konularda fikir alış verişinde bulundular.

İlk olarak yapımı devam etmekte olan Artvin Yolu üzerindeki menfez çalışmalarının konumluları itibari ile trafik açısından risk yarattığı bu konuda alınan önlemlerin yetersiz kaldığı kendilerine iletildi.

Asıl ziyarete konu olan TIR ve Otobüs parkları konusu da masaya yatırılarak park sahalarında araçların yaşadığı sorunlar masaya yatırılarak ivedilikle giderilmesi gereken altyapı sorunları Y. K. Başkanı Osman Akyürek tarafından İl Genel Meclisi Üyelerine aktarıldı. Buradaki mevcut ücret uygulaması konusunun da alt yapı eksikliklerinin tamamen giderilmeden gündeme gelmesinin doğru olmayacağı ifade edildi.

Artvin İl Genel Meclisi üyeleri bu konularda komisyon oluşturulduğunu çalışmaların komisyon raporu çerçevesinde şekilleneceğini ifade ederken, kabullerinden dolayı Hopa TSO yönetimine teşekkürlerini sundular ve toplantı sona erdirildi.

HAYATİ AKBAŞ