AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN HOPASPORUN ZİYARETÇİLERİ VARDI

ARTVİN HOPASPORUN ZİYARETÇİLERİ VARDI

ARTVİN HOPASPORUN ZİYARETÇİLERİ VARDI

HOPA KAYMAKAMI FERİT GÖRÜKMEZ, HOPA BELEDİYE BAŞKANI NEDİM CİHAN VE İL ENCÜMENLERİ HOPASPORU ZİYARET ETTİLER.

HOPA-A.Hopasporun önemli ziyaretçileri vardı. Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez,  Belediye Başkanı Nedim Cihan ve İl encümenleri Murat Özçep, Ömer Ustabaş,  Hüsnü Çakır kulüp binasına gelerek Yönetim Kurulu toplantısına katıldılar.

Artvin Hopaspor Başkanı Oğuz Çapkınoğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından oldukça sıcak bir ortamda karşılanan Kaymakam Görükmez ve Belediye Başkanı Cihan’a Yönetim Kurulu toplantısında Hopa sporun dünü-bugün- ve geleceğe yönelik hedefleri konusunda ayrıntılı bilgiler verildi.

Hopa’da futbola olan sevgi ve tutkunun on yıllar öncesine dayandığını söyleyen Başkan Çapkınoğlu, yaşanan bir takım talihsizliklerin Hopa sporu Amatör lige kadar düşürdüğünü, ama yeni bir ruhla göreve başlayan Yönetim Kurullarının şevk-azim ve fedakârlıklarla takımı BAL ligine çıkardıklarını, hedeflerinin üçüncül iğ olduğunu bu konuda şehrin takımları etrafında kenetlendiğini ve takımlarını sahiplendiğini ifade etti

Sporun her zaman maddi ayağının önemli olduğunu söyleyen Çapkınoğlu, şehrin yöneticilerinin de takıma maddi ve manevi destek sağlama adına kendilerine yol açmalarının önemine değinerek Hopa Belediye Başkanı Sayın Nedim Cihan şahsında kulüplerine önemli katkılar sunduklarını ifade ederek camia ve Yönetim kurulu adına kendilerine teşekkür etti. Çapkınoğlu önceki dönem kaymakamı Mehmet Ali Özkan’ın takımı sahiplenmesi ve her karşılaşmada tribünde yerini alarak takıma moral destek vermesinin taraftar ve camia nezdinde çok çok olumlu sonuçlar verdiğini ifade ederek “Sayın Kaymakamımız sizleri de sayın başkanımızla birlikte stadımızda Hopa sporumuzun karşılaşmalarına bekliyoruz” dedi.

Kaymakam Görükmez ve Başkan Cihan sıcak karşılama için yöneticilere teşekkür ederek Hopa spora desteklerinin devam edeceğini ifade ederek Kulüp binasından uğurlandılar.

HAYATİ AKBAŞ