AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN HOPASPORUMUZUN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ BELLİ OLDU

ARTVİN HOPASPORUMUZUN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ BELLİ OLDU

ARTVİN HOPASPORUMUZUN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ BELLİ OLDU

 

Artvin Hopaspor hoca Sinan Bayraktar’a teslim

Hayati Akbaş

HOPA-Artvin Hopaspor yönetimi devre arasını fırsat bilerek Teknik Direktör sorununu da çözdü.

Artvin Hopaspor yönetimi uzun yıllar Türk futbolunda gerek yeşil sahalardaki başarısı gerekse duruşu ile her kesimin takdirini toplamış deneyimli hoca Sinan Bayraktar ile Profesyonel A Takım Teknik Direktörü olarak anlaşma sağlayarak imzalar atıldı.

Artvin Hopaspor Kulübünden yapılan açıklamaya göre teknik kadro şöyle oluştu:. Teknik Direktörlüğe Sinan Bayraktar, Yardımcı Antrenörlüğe Koray Balcıoğlu, Kaleci Antrenörlüğüne Kenan Sivrikaya, A. Takım Kondisyonerliğine Memiş Özata ve Sportif Direktörlüğe de Fatih Albay getirildi.

Artvin Hopaspor Kulübü Başkanı Mübin Çakmak anlaşma sonrası yaptığı açıklamada yönetim olarak her türlü fedakârlığı yapmaya çalıştıklarını ifade ederek “Biz Lig başlarken de açıkladık, biz iyi bir takım kurduk ancak şanssızlıklar ve takımın koordinesi noktasında yaşanan sıkıntılardan dolayı hiçte hak etmediğimiz puanlar kaybettik. Beraberlikle biten çok sayıdaki karşılaşmadan 3 puan almamız gerekiyordu ama olmadı.

Süreç bizi Hoca değişikliği noktasına taşıdı. Sinan Bayraktar hoca ile her konuda anlaşmış bulunuyoruz. Ümit ediyorum ki ikinci devrede sahalarda daha değişik bir A. Hopaspor izleyecektir taraftarımız. Tek amacımız var ligi hak ettiğimiz nokta olan playoff sınırına taşımaktır. Hocamıza Hoş geldiniz diyorum” dedi.