AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN HOPASPOR’DAN MUHTEŞEM DÖNÜŞ

ARTVİN HOPASPOR’DAN MUHTEŞEM DÖNÜŞ

ARTVİN HOPASPOR’DAN MUHTEŞEM DÖNÜŞ

 

Artvin Hopaspor ile Bahçecik arasında oynanan BAL Ligi 3 grup karşılaşmasında 87 dakika 1-0 yenik oynayan Hopa spor 88 ve 89 dakikalarda peş peşe attığı gollerle karşılaşmadan 2-1 galip ayrılan taraf oldu

Hopa spor Bahçecik karşılaşmasının 90 dakikasında da heyecan dorukta idi.

Hayati Akbaş

HOPA- Artvin Hopa spor ile Bahçecik arasında oynanan BAL Ligi 3 grup karşılaşmasında 87 dakika 1-0 yenik oynayan Hopa spor 88 ve 89 dakikalarda peş peşe attığı gollerle karşılaşmadan 2-1 galip ayrılan taraf oldu.

Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez, Belediye Başkanı Nedim Cihan, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Hopa spor Başkanı Mubin Çakmak’ın da şeref tribününde izlediği karşılaşmayı tribünleri dolduran beşbin’in üzerinde taraftar izledi.

Havanın açık ve futbol oynamaya elverişli olması nedeniyle Tribünleri dolduran taraftarlarda 90 dakika boyunca Hopa sporu desteklediler.

Karşılaşmanın ilk devresinde karışlıklı ataklarla orta sahada oyun kurmaya çalışan her iki takımda rakip kalede gol aramaya çalıştılar. 35 dakikada Bahçecik sporun 9 numaralı oyuncusu ceza sahası içinde bir karambol de topu Hopa spor filelerinde göndererek takmini 1-  0 öne geçiren golü attı. İlk devrede başkaca gol olmayınca karşılaşmanın ilk devresi de bu skorla ona erdi.

İKİNCİ DEVRE DE SAHA DA HOPASPOR VARDI.

İkinci devrenin başlaması ile birlikte Hopa spor sahada üstünlüğünü kurarak rakip kaleye peş peşe ataklarla yüklenmeye başladı. Bir türlü ataklardan istediği golü bulamayan Hopa spor Bahçecik defansını adeta bunalttı.

Karşılaşmanın 87 dakikasında Bilal ve 89 dakikada da Fatih peş peşe meşin yuvarlağı Bahçecik filelerine göndererek taraftarında çok istediği 2 gol atarak 2 dakikada Hopa sporu 2-1 üstünlüğe taşıdılar.

Karşılaşmada başka gol olmayınca takımda 2-1 Hopa sporun üstünlüğü ile sona erdi.