ARTVİN HOPASPOR’DA TRANSFERDE SONA DOĞRU
Hopaspor peş peşe yaptığı iki transferle kalesini sağlama aldı
Hayati Akbaş
HOPA-Hopaspor peş peşe yaptığı iki transferle kalesini sağlama aldı. İlk olarak Muğla spor da şampiyonluk yaşayan ve Bal Ligi takımı Karaman B.Spor’un kalecisi Eren Abadanç ile 1 yıllık anlaşma imzalandı.
İkinci kaleci transferi de 2.lig ekibi Tokatspor’dan oldu. Tokat spor kalecisi Sertaç Güzel ile 1 yıllık sözleşme imzaladı. Her iki kalecide Hopa’ya gelerek Hopaspor yöneticileri görüşerek kulüple anlaşmalarını imzaladılar.