AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN HOPASPOR YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÇAPKINOĞLU’NDAN VALİ DOĞANAY’A ZİYARET

ARTVİN HOPASPOR YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÇAPKINOĞLU’NDAN VALİ DOĞANAY’A ZİYARET

ARTVİN HOPASPOR YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÇAPKINOĞLU’NDAN VALİ DOĞANAY’A ZİYARET

Artvin Valisi Ömer Doğanay, Bölgesel Amatör Lig 3. Grupta mücadele eden Artvin Hopaspor Futbol Takımının Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Çapkınoğlu ile Yönetim Kurulu Üyelerini kabul makamında etti. 

ARTVİN-Artvin Valisi Ömer Doğanay, Bölgesel Amatör Lig 3. Grupta mücadele eden Artvin Hopaspor Futbol Takımının Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Çapkınoğlu ile Yönetim Kurulu Üyelerini kabul makamında etti.

Ziyarette, Hopaspor Kulübü Başkanı Oğuz Çapkınoğlu, 2016 Aralık ayında gerçekleştirilen olağanüstü kongrenin ardından başkanlığa seçildiğini belirterek, yeni yönetim kurulu üyeleri ile Vali Doğanay’a nezaket ziyareti gerçekleştirdiklerini söyledi.

Başkan Çapkınoğlu ise ligin ilk yarısını 8. sırada tamamladıklarını belirterek, ”Futbol takımımız devre arasındaki kamp dönemini Hopa’daki tesislerimizde sürdürüyor. Devre arasında iyi bir kamp dönemi geçiriyoruz. Devre arasında yaptığımız ve yapmaya çalıştığımız yeni transferlerin de katkısı ile şehrimizin arzusu olan şampiyonluğu kazanmayı hedefliyoruz. İlimizi en iyi şekilde temsil ederek bir üst lige çıkmak istiyoruz. “dedi.

Artvin’de sporun gelişmesine her türlü desteği vermeye çalışacaklarını kaydeden Vali Doğanay, yeni sezonda kulübün başkan, yönetici ve antrenörleri ile sporcularına başarı temennisinde bulundu.

Artvin ilinin profesyonel liglerde temsilcisi olması gerektiğini belirten Vali Doğanay, şampiyonluk yolunda kulübe her türlü desteğin verileceğini ve bundan sonra da her zaman yanlarında olacaklarını belirtti.

Çapkınoğlu, ziyaretin sonunda Vali Doğanay’a Artvin Hopaspor takımının formasını, beresini ve atkısını hediye etti.

Ziyarette, yönetim kurulu üyeleri Yaşar Balkaya, Adem Çakmak, Osman Akkaya da hazır bulundu.

HAYATİ AKBAŞ