AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN HOPASPOR KULÜBÜ’NDEN TARİHİ MAÇ İÇİN DAVET

ARTVİN HOPASPOR KULÜBÜ’NDEN TARİHİ MAÇ İÇİN DAVET

ARTVİN HOPASPOR KULÜBÜ’NDEN TARİHİ MAÇ İÇİN DAVET

 

Hayde Artvin, Zamanı Geldi

Hayati Akbaş

HOPA-Artvin Hopaspor Kulübü, hafta sonu oynanacak olan büyük maç öncesinde tüm Artvinlilere tarihi bir çağrıda bulundu. ‘Hayde Artvin, Zamanı Geldi’ başlıklı çağrıda Karsspor maçında tüm Artvinlilerin stada gelmeleri ve takımlarına sahip çıkmaları için yapıldı. Çağrı için ayrıca Artvinli basın mensuplarına, Artvinli sivil toplum kuruluşlarına ve sendikalarına, belediyelere ve siyasi partilere de destek talebinde bulunulurken, hafta sonu stadın tıklım tıklım dolması için muhteşem bir kalabalığın maça gelmesi talep edildi.

Artvin Hopaspor Kulübünden yapılan çağrıda; “ HAYDE ARTVİN, ZAMANI GELDİ!

7’den 70’e Artvin ve ilçelerini temsil eden ilimizin marka takımı Artvin Hopaspor Bal Liginden 3. Lige çıkma yolunda en önemli mücadelesini bu hafta kendi sahamızda oynayacağımız Artvin Hopaspor, Karsspor maçı ile verecek.

Ligin bitimine ve şampiyonluk hedefimize son 3 hafta kala bu önemli karşılaşmadan dolayı Artvin ve bütün ilçelerimize buradan yürekten çağrı yapıyoruz. Hazır Cankurtaran tüneli açılmışken ve havalarında güzel olmasıyla birlikte Hopa’da adeta şenlik havasında geçecek olan karşılaşmaya bütün ilçe belediye başkan ve protokol üyelerinin de yardımlarıyla her ilçeden ücretsiz otobüs kaldırılmasını ve bize destek verilmesini istiyoruz.

Yıllardır Artvin’imizi üst liglerde temsil eden ve ilimizi ilçelerimizle birlikte tanıtan bir takımımız yok ve biz bunu sizlerin de desteği ile birlikte başarmak istiyoruz.

Hayde Artvin’im bir seste sen ver. Bu hafta her zaman olduğu gibi birlik olmaya birlikte olmaya ihtiyacımız var. Bu başarı hep birlikte olacak ve gelecek nesillerimize bir ışık gibi yansıyacaktır.

Paylaşıp kamuoyu desteği verecek arkadaşlarımıza şimdiden TEŞEKKÜRLERİMİZLE…” ifadelerine yer verildi.