AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN HOPASPOR FARKINI KONUŞTURDU

ARTVİN HOPASPOR FARKINI KONUŞTURDU

ARTVİN HOPASPOR FARKINI KONUŞTURDU

 

Hopa spor BAL ligi 3 grupta çıktığı deplasman karşılaşmasında Çatık su Gençlikspor’u 4-1 yendi.

Hayati Akbaş

HOPA- BAL Liginde sezonun ilk deplasman karşılaşmasına çıkan A. Hopa spor Çatık su Gençlik sporu özellikle ikinci devrede oynadığı güzel oyunuyla 4-1 yenmeyi başardı.

Deplasmanda takımlarını yalnız bırakmayan bir grup Hopa spor taraftarı da karşılaşma boyunca takımlarına destek oldular.

Her iki takımda karşılaşmaya temkinli başlasa da Hopa spor karşılaşmanın ilk dakikasından başlayarak rakip kaleye yüklenmeye başladı. Karşılaşmanın 14 dakikasında Çatık su ileri uç oyuncusu Hüseyin Emre yakaladığı topu Hopa spor filelerine gönderince kendi evinde 1-0 üstünlük sağladı. Bu golden 1 dakika sonra bu defa Hopa sporlu Mustafa Özkaya serbest vuruştan meşin yuvarlağı Çatık su filelerine göndererek 1-1 beraberliği sağladı. İlk devre de bu skorla sona erdi.

Karşılaşmanın ikinci devresinin başlaması ile A. Hopa spor sağlı sollu ataklarla peş peşe rakip kaleye yüklenerek Çatıksusporlu oyuncuları yormasını bildi ve oyundan düşürdü. 75 dakika ’da Bilal takımını 2-1 öne geçirdi. 3 dakika sonra bu defa Hopa sporun serbest vuruş atışını yine Mustafa Özkaya kullanarak meşin yuvarlığı filelere gönderirken kendisinin de ikinci golünü atarak skoru 3-1’e taşıdı.

Karşılaşma bu skorla biter denirken bu defa da 90 dakikada Mustafa Serkan yakaladığı pozisyonu iyi değerlendirerek skoru 4-1 yapan golü attı. Karşılaşmada bu skorla sona erdi.

Karşılaşma sonrası Çatıksuspor yöneticileri de Hopa spor yöneticilerini tebrik ettiler.

HOPASPOR YÖNETİMİNDEN TEŞEKKÜR

Artvin Hopa spor Yönetimide bir açıklama yaparak Çatıksuspor yönetimi ve taraftarına teşekkür etti.  Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Spor Toto Bal Ligi 3.Grup’ta 01.10.2017 tarihinde deplasmanda oynadığımız Çatık su Gençlik spor – A.Hopaspor müsabakasında ki yönetimlerinden dolayı gözlemci Sayın Mustafa Uslu, hakemler Sayın Burak Yücetağ, Ahmet Çıtak, Ahmet İnci, Yusuf Ziya Gündüz’e ve Çatık su Gençlik spor kulübü yöneticilerine ev sahiplikleri için teşekkür ediyoruz”.