AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN ÇORUHSPOR’DAN ÜÇ İMZA BİRDEN

ARTVİN ÇORUHSPOR’DAN ÜÇ İMZA BİRDEN

ARTVİN ÇORUHSPOR’DAN ÜÇ İMZA BİRDEN

 

Artvin Çoruhspor Ara Transfer Dönemine Hızlı Başladı

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Çoruhspor kadrosuna kattığı, Köksal Uzun, Selim Alpay, Enes Osman Tutar kendilerini Siyah- Beyazlı renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

Artvin Çoruh Spor Kulübü, yeni transferler için imza töreni düzenledi. Çoruhspor sosyal tesislerinde basının karşısına çıkan Köksal Uzun, Selim Alpay, Enes Osman Tutar Çoruhspor formasıyla poz vererek iddialı açıklamalarda bulundular.

Artvin Süper Amatör Liginde mücadele eden Artvin Çoruh Spor, ara transfer dönemine hızlı başladı. İş adamı Nedim Koyuncu’nun destekleriyle alınan üç futbolcu için imza töreni düzenlendi.

Ara transferde kadrosuna kattığı stoper mevkiine, Giresun Derelispordan Köksal Uzun, Orta saha mevkiine Arhavispor’dan Selim Alpay ve Gölhisarspor’dan forvete Enes Osman Tutar’ın kadrosuna kattı.

İş adamı Nedim Koyuncu, “Hopaspor’un şampiyon olarak üçüncü lige çıkacağına inandığımız bu sezon, Artvin ili amatör spor liginde şampiyon takım önümüzdeki sezon BAL liginde ilimiz temsil edecek olan sezon sonunda bal ligine çıkıyor. Kardeşim Çoruhspor Başkanı Murat Yılmaz’ın takımının ligi şampiyon olarak tamamlaması için imkanlar dahilinde yardımcı olmaya devam edeceğim. İnşallah bu ligi şampiyon olarak tamamlayıp bölgesel amatör liginde Artvin Çoruhspor’u izleyeceğiz” dedi.

Çoruhspor Başkanı Murat Yılmaz yaptığı açıklamada; “Kulübümüze her daim desteğini esirgemeyen değerli büyüğümüz iş adamı Nedim Koyuncu’ ya kulübüm ve şahsım adına şükranlarımızı sunuyoruz. Artvin futbolu ona çok şey borçlu. İnşallah sezon sonunda bizimde arzu ettiğimiz gibi şampiyon olur, önümüzdeki sezon BAL liginde mücadele ederiz” dedi.

Yılmaz ayrıca, transfer çalışmaları devam ettiğini ifade ederek, kaleci, orta saha ve bir forvet arayışı içinde olduklarını söyledi. Artvinli iş adamları ve siyasilerden takıma destek beklediklerini ifade eden Yılmaz; “Bu sene Bölgesel Amatör lige çıkmak için tarihi bir fırsat elimize geçmiştir hep birlikte Çoruhsporu destekleyerek bu sezon hedefe ulaşa biliriz” dedi.

İmza törenin ardından açıklama yapan yetenekli sporcular, birçok teklife rağmen Çoruhspor’ da top koşturmayı tercih ettiklerini belirtirken, “Çoruhspor büyük bir camia, bu camiaya yakışır bir şekilde sahaya çıkıp elimizden gelenin fazlasını yapacağız dediler.