AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN BOĞALARI SEYİRCİSİNİ ÖZLEDİ

ARTVİN BOĞALARI SEYİRCİSİNİ ÖZLEDİ

ARTVİN BOĞALARI SEYİRCİSİNİ ÖZLEDİ

 

Artvin Belediye Spor Basketbol Takımı, Türkiye Basketbol 2. Lig’i 18. haftasında 16 Şubat  Cuma günü konuk edeceği Efe Spor maçının hazırlıklarına devam ediyor.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Belediye Spor Basketbol Takımı, Türkiye Basketbol 2. Lig’i 18. haftasında 16 Şubat  Cuma günü konuk edeceği Efe Spor maçının hazırlıklarına devam ediyor.

Artvin Belediye Spor Basketbol Takımın baş antrenör Şahin Ateşdağlı yönetimindeki antrenman saat 11.00 da başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü.  Isınma, koordinasyon çalışmalarıyla başlayan antrenman pas, turnike ve şut antrenmanı ile son buldu.

Antrenman Sonunda Sürpriz misafir

Antrenmanın sonunda Artvin Sebze Pazarının sahipleri İlhan Erdem ve Muhammet Karaörs takımı ziyaret ederek portakal ikramında bulundu. İlhan Erdem; basketbolu çok sevdiğini belirterek şunları söyledi:” Basketbolu çok seviyorum ve takımın maçlarını kaçırmıyorum. Bugün günlerden 14 Şubat sevgililer günü bende Artvin Belediye sporu ve basketbolu çok sevdiğimden dolayı takımımıza sevgililer gününde portakal ikramında bulundum. Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’ye de kurduğu bu harika takımla bizlere basketbol heyecanını doruklarda yaşattığı için teşekkür ediyorum” dedi.

Artvin Boğaları Miniklerle Bir araya geldi

Artvin Belediyespor Basketbol Takımı oyuncuları ve Genel Menajer Uğur Delikanlı Antrenman sonrasında soysal sorumluluk projesi kapsamında Karadeniz Bakır İlköğretim okulunu ziyaret ederek miniklerle bir araya geldi.

Minikler takım oyuncularına boylarını, ayakkabı numaralarını, basketbola kaç yaşında başladıklarını, boylarının uzun olmalarının avantajlarını ve dezavantajlarını sordular. Sorulardan sonra basketbolcularla şut atan öğrenciler basketbol takımı ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Artvin Belediyespor Genel Menejeri Uğur Delikanlı; “Ağaç yaş iken eğileceğinden dolayı okullarımızı ziyaret ederek çocuklarımızın basketbolu, sporu sevmeleri için farkındalık oluşturmaya çalışıyoruz çünkü en iyi iletişim spordur ve kötü alışkanlıklardan uzak tutar.

Yaklaşık olarak 1 aydır kendi evimizde maç oynamıyoruz. Seyircimizi özledik ve buluşmamızı dört gözle bekliyoruz. Belediye başkanımız Mehmet Kocatepe’ye de takıma verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederim ve 16 şubat Cuma günü 17.30’da Merkez Spor Salonuna tüm taraftarımızı bekliyoruz” dedi.