AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN BELEDİYESİ ÖZTÜRK SERENGİL TİYATRO EKİBİNDEN POLİSLERE SÜPRİZ

ARTVİN BELEDİYESİ ÖZTÜRK SERENGİL TİYATRO EKİBİNDEN POLİSLERE SÜPRİZ

ARTVİN BELEDİYESİ ÖZTÜRK SERENGİL TİYATRO EKİBİNDEN POLİSLERE SÜPRİZ

Artvin Belediyesi Öztürk Serengil Sahnesi Tiyatro Ekibi Polis Teşkilatının 172. Kuruluş yıldönümü münasebetiyle polis ekiplerine sürpriz yaptılar.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Belediyesi Öztürk Serengil Sahnesi Tiyatro Ekibi Polis Teşkilatının 172. Kuruluş yıldönümü münasebetiyle polis ekiplerine sürpriz yaptılar.

Artvin Çarşı Şehit Tamer Aktaş Polis Merkezi Amirliğinde görev yapan polislere sürpriz yapan Artvin Belediyesi Öztürk Serengil Sahnesi Tiyatro Ekibi Polis Teşkilatının 172. Kuruluş yıldönümü anısına pasta keserek günlerini kutladılar.

Sürpriz karşısında şaşkınlıklarını gizleyemeyen Polis Merkezi amiri Komiser Yardımcısı Yusuf Yılmaz, “10 Nisan Polis günü etkinliklerimizi kutladık. 10 Nisan Polis Bayramı dolayısıyla Belediye Tiyatro ekibimiz bizleri onurlandırmak ve 172. yılımızı kutlamak için ziyaretimize gelmişler. Gelirken de boş gelmeyelim arkadaşlarımız hiç olmasa görevlerinde daha çok başarılı olması ilimize hizmet etmesi açısından bir ikramda bulunalım diye pasta getirmişler 172. Yılı anısına pastamızı kesiyorum” diyerek tiyatro ekibine teşekkür etti.

Artvin Belediyesi Öztürk Serengil Sahnesi Tiyatro Eğitmeni Tuğçe Öztürk, Polis Teşkilatının kuruluşunun 172 yaşında yanlarında olmak istediklerini belirterek şunları söyledi. Öztürk,” Artvin’imizde güvenli adım atmamızı sağlıyorlar. Her zaman yanımızda oldukları için teşekkür ederiz. Pasta getirdik. Daha iyilerine layık olan polislerimize ağzımızın tadı olsun hiçbir zaman bozulmasın pastamız gibi tatlı olsun. Artvin güvenilir bir şehir bu şekilde devam edecektir” dedi.

Pasta kesimi ardından ilk olarak meslekte 30 yılını tamamlamış Polis memuruna ikram ederek diğer görevlilere ikramda bulunuldu.