AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN BELEDİYESİ 2017 YILINDA YENİ ARAÇLARIYLA HİZMETE DEVAM

ARTVİN BELEDİYESİ 2017 YILINDA YENİ ARAÇLARIYLA HİZMETE DEVAM

ARTVİN BELEDİYESİ 2017 YILINDA YENİ ARAÇLARIYLA HİZMETE DEVAM

Artvin Belediyesi kendi öz kaynaklarıyla sıfır kilometre iki araç alarak 2017 yılına yeni araçlarıyla girdi.  

ARTVİN-Artvin Belediyesi kendi öz kaynaklarıyla sıfır kilometre iki araç alarak 2017 yılına yeni araçlarıyla girdi.

Artvin Belediyesi hizmet araçlarına her geçen gün bir yenisini eklemeye devam ediyor. 70’in üzerinde hizmet aracı ile Artvin’e hizmet veren, Artvin Belediyesi filosuna geçtiğimiz günlerde kazandırdığı Kar Küreme ve Tuzlama Aracının yanı sıra şimdide Zabıta ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kullanılmak üzere sıfır kilometre iki aracı hizmete aldı.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe göreve geldiği günden bu güne kadar şehre kattığı önemli yatırımlar hizmetlerin yanında gösterdiği yoğun gayretler neticesinde belediye makine parkında ki hızlı artış da vatandaşlar tarafından takdir ediliyor.

Başkan Kocatepe, Artvin’e hizmet borcunu ödemek için geceyi gündüze kattıklarını hemşerilerinin taleplerini en kısa sürede karşılamak ve yerine getirmek, en iyi hizmeti sunabilmek için çalıştıklarını ifade ederek şunları söyledi : “ Artvin ve Artvinliler her şeyin en iyisine laik. Bizler elimizden geldiğince bu şehri daha iyi ve yaşanılabilir yer yapmak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Her geçen gün hizmet kalitemizi ve araç filomuzu da artırarak bu kutsal yolda devam ediyoruz. Zabıta müdürlüğümüzde ve aş evi evde bakım temizlik hizmetlerinde kullanılmak üzere araca ihtiyacımız vardı. Öz kaynaklarımızla sıfır kilometre araçlarımızı yeni yıla girerken aldık ve araç filomuza dâhil ettik  ” dedi.

Bu bağlamda 45 adet olan araç filosunu 3 adet Halk Otobüsü,  çöp nakil aracı, yemek taşıma aracı, zabıta aracı, itfaiye aracı, cenaze nakil aracı, mobil gasilhane, vidanjör, yol süpürme aracı, grayder, paletli kar kürüme aracı, tır ve damperli kamyon, itfaiye gibi araçlarla 2 yıl içerisinde 69’e çıkaran Artvin Belediyesi makine parkına Kar Küreme ve Tuzlama aracı yanı sıra 2 adet hizmet aracı daha eklenerek sayıyı 72’e çıkarmış oldu.

HAYATİ AKBAŞ