AnasayfaArtvin'den HaberlerARHAVİ’DE YILIN SPORCULARI ÖDÜLÜNÜN 2. Sİ DÜZENLENDİ

ARHAVİ’DE YILIN SPORCULARI ÖDÜLÜNÜN 2. Sİ DÜZENLENDİ

ARHAVİ’DE YILIN SPORCULARI ÖDÜLÜNÜN 2. Sİ DÜZENLENDİ

 

2017 YILININ TAKIMI ARHAVİ BELEDİYESPOR

Hayati Akbaş

ARHAVİ-Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi tarafından 2017 yılı içerisinde Arhavi’de aktif bir şekilde sporla ilgilenip dereceye giren takım ve sporculara  ödül töreni düzenlendi. Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi salonunda gerçekleştirilen ödül törenine  Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu,   İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu, Hüseyin Gürkan Lisesi Okun Müdürü Hakan Soydan, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Programın açılış konuşmasını Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi Müdürü Hakan Soydan yaptı. Sezon içerisinde ilçe genelinde birçok dalda sportif aktivitelerin yerine getirildiğini belirten Müdür Soydan, okul öğrencilerinin oylarıyla başarılı takım, sporcu ve spor adamını seçmek için bir araya geldiklerini ve sporcuları plaket ile ödüllendireceklerini dile getirdi.

Programda yılın takımı ödülü Voleybol 1. Lig temsilcimiz Arhavi Belediyespor aldı. Yılın antrenörü ödülünü takım antrenörü Ahmet Kavas alırken, Arhavi Atmacalar taraftar gurubu ise yılın taraftar gurubu seçildi.

Programda konuşma yapan Başkan Hekimoğlu, sporun hangi dalı olursa olsun destek vermeye devam edeceklerini belirterek, böyle bir organizasyona katkı yapanlara teşekkür edip, ödül alanları tebrik edip başarılarının devamını diledi.