AnasayfaArtvin'den HaberlerARHAVİ’DE VOLEYBOL TAKIMI İLK ANTRENMANINI YAPTI

ARHAVİ’DE VOLEYBOL TAKIMI İLK ANTRENMANINI YAPTI

ARHAVİ’DE VOLEYBOL TAKIMI İLK ANTRENMANINI YAPTI

 

BİRİNCİ LİG HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

Hayati Akbaş

ARHAVİ- Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Erkek Voleybol Takım’ımız birinci lig hazırlıları kapsamında ilk antrenmanına çıktı. Çalışmayı Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu da takip etti.

Başkan Coşkun Hekimoğlu, sporcular ve teknik heyet ile birlikte tanışma yemeğinde bir aya geldi. Arhavispor Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen yemeğin ardından buğun takım olarak ilk antrenman yapıldı.

Geçtiğimiz yıl göstermiş olduğu üstün başarı sonucunda birinci lige yükselen Arhavi Belediyesi GSK Erkek Voleybol Takım’ımız hazırlıklarını sürdürüyor. Bu yıl oynayacağı birinci lig için iddialı bir kadro ve teknik heyetle yola çıkan voleybol takımımız birinci ligde iz bırakmayı hedefliyor. Bu doğrultuda hazırlıklarını sürdüren ekip takım olarak ilk antrenmanını yaptı.  Arhavi şehir stadında kros çalışması yapan oyuncuları Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu da yalnız bırakmayarak takımın antrenmanını takip etti.

Başkan Hekimoğlu, birinci lig için takım iskeletini bozmandan yeni bir yapılanma ve anlayışla, geçen sene elde edilen başarıyı daha da yukarılara çıkarmayı hedeflediklerini belirtti.  Hekimoğlu, hedefleri doğrultusunda hazırlıklara başlayan oyuncu ve teknik heyete güzel bir sezon ve başarı diledi.