AnasayfaArtvin'den HaberlerARHAVİ’DE EMİNE HEKİMOĞLU KİTAP TANITIM VE İMZA GÜNÜ DÜZENLİYOR

ARHAVİ’DE EMİNE HEKİMOĞLU KİTAP TANITIM VE İMZA GÜNÜ DÜZENLİYOR

ARHAVİ’DE EMİNE HEKİMOĞLU KİTAP TANITIM VE İMZA GÜNÜ DÜZENLİYOR

 

Arhavi ADD Başkanı emekli öğretmen Emine Hekimoğlu 16 Mayıs Salı günü Özay Otel salonlarında kitaplarını imzalayacak.

Hayati Akbaş

ARHAVİ- Arhavi ADD Başkanı emekli öğretmen Emine Hekimoğlu 16 Mayıs Pazar günü Özay Otel salonlarında kitaplarını imzalayacak.

Emine Hekimoğlu “Onlarsız Onlarlayım” adlı anı ve deneme kitabını 14 Şubat 2007 ‘de yazdı ve iki baskı yaptırdı. Hekimoğlu yayınladığı kitabın 1. Baskısından elde ettiği gelirle 17.09.2007 tarihinde Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu’na Atatürk Köşesi yaptırdı.

Emine Hekimoğlu aynı yıl içinde İlköğretim okullarındaki tüm ihtiyaçlı öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı kıyafetlerini yaptırarak takdir topladı.

Emine Hekimoğlu “Onlarsız Onlarlayım” adlı anı ve deneme kitabının ikinci baskısını yaptırdı ve kitap satışından elde ettiği gelirler Hacılar İlköğretim Okulu’na akıllı tahta, projeksiyon ve bilgisayardan oluşan teknolojik sınıf ve 04.03.2009 tarihinde de Cumhuriyet İlköğretim Okulu’na akıllı tahta, projeksiyon ve bilgisayardan teknolojik sınıf yaptırdı.

Emine Hekimoğlu aradan geçen süre içinde kitabında güncelleştirmeler yaparak 3 baskısını yaptı. Kitabının 3 üncü baskısı ile okuyamayan kız çocuklarına destek olacak.

Emine Hekimoğlu 3’üncü baskısı yapılan kitabını 16 Mayıs Salı günü 16:00 ile 19:00 saatleri arasında Özay Otel Lobi Salonu’nda tanıtımını yapacak ve kitaplarını imzalayacak.  kitapseverleri de tanıtım ve imza gününe davet etti.