AnasayfaArtvin'den Haberler“ARHAVİ LİSESİ MEZUNLARI BULUŞUYOR” ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

“ARHAVİ LİSESİ MEZUNLARI BULUŞUYOR” ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

“ARHAVİ LİSESİ MEZUNLARI BULUŞUYOR” ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

ARHAVİ LİSESİ 1979, 80 VE 81 YILI MEZUNLARI KAHVALTI PROGRAMINDA BULUŞTU

Hayati Akbaş

ARHAVİ-Arhavi lisesinden 1979 – 1980 ve 1981 yıllarında mezun olan öğrenciler  “Arhavi Lisesi Mezunları Buluşuyor” etkinliği kapsamında bir araya geldi.  Belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu’nun da mezun olduğu bu dönemin öğrencileri buluştukları etkinlikte eski günleri yad etme fırsatı buldular.

İlkokul, ortaokul ve lise arkadaşlıklarının tekrar hatırlandığı eski dostlukların tekrar anıldığı organizasyon Arhavi spor Restoranda düzenlenen kahvaltı programıyla başladı. Belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu etkinliğe katılan dostlarıyla tek tek görüşerek kendileriyle sohbet etme fırsatı buldu. Sıcak bir ortamda samimi sohbetlerin yapıldığı ve eski günlerin anıldığı etkinlikte adeta anılar canlandı.

Belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu “Arhavi Lisesi Mezunları Buluşuyor” etkinlik kapsamında eski okul arkadaşlarıyla bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, program katılan tüm dostlarına teşekkür ettiğini ifade etti.

Bu güzel organizasyonda bir araya gelen Arhavi Lisesi mezunları etkinliğin devamını dilediklerini belirtti. Program toplu çekinilen fotoğraflarla ve tekrar buluşma dilekleriyle son buldu.