AnasayfaArtvin'den HaberlerARHAVİ KAYMAKAMI ŞEREF AYDIN’DAN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER İLE YAŞLILARI ZİYARET ETTİ.

ARHAVİ KAYMAKAMI ŞEREF AYDIN’DAN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER İLE YAŞLILARI ZİYARET ETTİ.

ARHAVİ KAYMAKAMI ŞEREF AYDIN’DAN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER İLE YAŞLILARI ZİYARET ETTİ.

ARHAVİ-Arhavi’de göreve başladığı günden itibaren vatandaşlarla iç içe olan Kaymakam Şeref Aydın, ilçe merkezinde ve köylerinde bulunan şehitlerin yakınları ve gaziler ile hasta, yaşlı ve kimsesiz vatandaşlarla evlerinde bir araya gelmeye devam ediyor.

Kaymakam Şeref Aydın geçtiğimiz hafta 2022 maaşı alan yaşlı teyzemiz Sariye Çelik’i evinde ziyaret etti. Ziyarette Kaymakama Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vâkıfı Başkanı İnci Köseoğu, vakıf üyeleri ile hayırsever vatandaşlar Fatma Erkan ve İsmail Zaim eşlik ettiler.

Haftanın ikinci ziyareti de Şehit Annesi Sulbiye Emiral’a yapıldı. Bu ziyarete Garnizon Komutanı Bayram Demirtaş, Belediye Başkan Yardımcısı Tahsin Kurdoğlu eşlik ettiler.

Kaymakam Aydın “Başta şehit aileleri olmak üzere yaşlılarımızın evlerine ziyaretler yapıyoruz. Sizlerin halinizi hatırınızı sorup, varsa ihtiyaçlarınız onu karşılamak için evlerinize geliyoruz. Devletimizin bütün kurumlarının sizlere en iyi hizmet sunmasının takipçisi oluyor ve bunları yerinde görmek istiyoruz. Başta sağlık ihtiyacınız olmak üzere yararlanma durumunda olduğunuz diğer hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmanızı istiyoruz.” şeklinde konuştu.

HAYATİ AKBAŞ