AnasayfaArtvin'den HaberlerARHAVİ’ DE KARNE HEYECANI

ARHAVİ’ DE KARNE HEYECANI

ARHAVİ’ DE KARNE HEYECANI

2016-2017 Eğitim Öğretim yılı 1.Dönem karne töreni Cumhuriyet Ortaokulu çok amaçlı salonunda yapıldı

Hayati Akbaş

ARHAVİ-2016-2017 Eğitim Öğretim yılı 1.Dönem karne töreni Cumhuriyet Ortaokulu çok amaçlı salonunda yapıldı.

Programa Kaymakam Şeref Aydın, Garnizon Komutanı Bayram Demirbaş, Belediye Başkan Yardımcısı Tahsin Kurdoğlu, Milli Eğitim Müdürü Yasin Yılmaz, Jandarma Komutanı Musa Engin, Milli Eğitim Şube Müdürleri Cavit Kerestacı, Fikret Solak, Siyasi parti temsilcileri, Okul müdürü Kenan Özşahin, Öğretmen, öğrenci velileri katıldı.

Program saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. Günün anlamına uygun konuşma ve şiir okunduktan sonra okul müdürü Kenan Özşahin konuşmasında okulumuz TEOG ortalamasında 78.54 gibi il ve ilçe birinciliği kazanarak bizleri gururlandırdılar, bu başarıdan dolayı öğrencilerimizi kutluyor, öğretmen arkadaşlarımı vefakar çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor velilerimizde sağlıklı mutlu günler diliyorum dedi.

TEOG sınavında dereceye giren öğrencilere ödülleri kaymakam Şeref Aydın, Gümüşhane’de yapılan Türkiye finallerinde okulun masa tenisi kız takımı 1., masa tenisi erkek takımı da 2.ligi elde etmişlerdi ödüllerini Garnizon Komutanı Bayram Demirbaş ve Belediye Başkan Vekili Tahsin Kurdoğlu tarafından verildi.

Kaymakam Aydın “2016-2017 Eğitim öğretim Yılının ilk dönemini herhangi bir sorun yaşamadan tamamlamış bulunmanın gururunu yaşamaktayız. Bu süreçte göstermiş olduğunuz özveri ve enerjiniz için sizlere teşekkür eder hepinize iyi tatiller dilerim” dedi