AnasayfaArtvin'den HaberlerARHAVİ BELEDİYESİ VOLEYBOL TAKIMI ADIM ADIM 1. LİGE YÜRÜYOR

ARHAVİ BELEDİYESİ VOLEYBOL TAKIMI ADIM ADIM 1. LİGE YÜRÜYOR

ARHAVİ BELEDİYESİ VOLEYBOL TAKIMI ADIM ADIM 1. LİGE YÜRÜYOR

 

PLAY-OFF FİNALLERİ İLK KARŞILAŞMASINDA ARHAVİ BELEDİYESİ GSK,  KARAMÜRSEL İDMAN YURDUNU 2 – 3 YENDİ.

Hayati Akbaş

ARHAVİ- Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü erkek voleybol takımı müsabakalardaki başarılarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Konya ilindeki müsabakalardan alnının akıyla çıkan takım Ankara’da oynanan Play – Off Finallerindeki ilk maçından da galibiyetle ayrılarak taraftarlarını sevince boğdu. 1. Lig yolundaki ilk maçını Karamürsel İdman Yurdu ile yapan ekip kıyasıya süren müsabakanın ardından 3-2’lik galibiyetle ayrılmasını bildi.

Ankara’da Selim Sırrı Tarcan Spor Salonunda yapılan müsabakaya Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Başkan Yardımcısı Nail Köseoğlu, Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Genel Sekreteri Naci Numanoğlu ve Ankara’da yaşayan Arhavililer katılarak takıma destek oldular.

Tribünleri dolduran Arhavililer takımları için tezahüratlarını maç boyunca eksik etmediler. Karşılaşmada rakibiyle kıyasıya bir mücadele içerisine giren ekip 1. Lig yolunda önemli bir adım atarak maçı kazanmış oldu.

Ankara Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu’nda Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü erkek voleybol takımı, Alanya Belediye takımı ile 1. Lig yolunda ikinci ve önemli maçına çıkacak.