ARDANUÇ’TA BİLİM FUARI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ
Ardanuç’ta Yıl Sonu Sergisi İle TÜBİTAK Bilim Fuarının Açılışı Yoğun İlgi Gördü
Hayati Akbaş
ARDANUÇ-İlçede, Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu sergisi ile Ardanuç Anadolu Lisesi 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarının açılışı yapıldı.
Ardanuç Halk Pazarında yapılan törene Ardanuç Kaymakam Vekili Önder Coşğun, İlçe Jandarma Komutanı Cüneyt Korkmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Saraç, kurum amirleri, okul müdürleri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Halk Oyunları gösterisi ile başlayan açılış programı saygı duruşu ve İstiklâl Marşı ile devam etti.
Açılış konuşmasının ardından Halk Eğitimi Merkezi usta öğrencilerine teşekkür belgeleri verildikten sonra fuarın açılışı ile beraber ziyaretler başladı.