AnasayfaArtvin'den HaberlerAGC’DEN ESOB BAŞKANI DEMİRHAN ELÇİN’E ZİYARET

AGC’DEN ESOB BAŞKANI DEMİRHAN ELÇİN’E ZİYARET

AGC’DEN ESOB BAŞKANI DEMİRHAN ELÇİN’E ZİYARET

Artvin Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Alkan ve yönetim kurulu üyeleri, Artvin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Demirhan Elçin’i makamında ziyaret etti.

ARTVİN-Artvin Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Alkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Erer, Orhan Sevinç Artvin Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğinin (ESOB) yeni hizmet binasına taşınmasının ardından Başkan Demirhan Elçin’i makamında ziyaret ettiler.

Artvin Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği tarafından yapımı tamamlanan ESOB yeni hizmet binası faaliyetlerine başladı. Bu kapsamda Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan ve Yönetim Kurulu üyeleri ziyarette bulundu. Artvin Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni hizmet binasının satın alınmasında büyük katkıları bulunan Artvin Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Demirhan Elçin’e desteklerinden dolayı teşekkür eden Zeki Alkan, ESOB’un yeni hizmet binasının hayırlı olması temennisinde bulundu. Başkan Demirhan Elçin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Artvin basının öneli bir görev üstlendiğini bu kapsamda AGC çatısı altında başarılı çalışmalar yürütüleceğinin hiç şüphesi olmadığını söyledi. Başkan Demirhan Elçin AGC’nin yeni hizmet binasının açılışın yapılmasının ardından en kısa zamanda iadeyi ziyarette bulunacaklarını ifade etti. Görüşme daha sonra karşılıklı sohbetle devam etti.

HAYATİ AKBAŞ