AnasayfaArtvin'den HaberlerAGC’DEN, 26. DSİ BÖLGE MÜDÜRÜ CELAL TOKALAK’A ZİYARET

AGC’DEN, 26. DSİ BÖLGE MÜDÜRÜ CELAL TOKALAK’A ZİYARET

AGC’DEN, 26. DSİ BÖLGE MÜDÜRÜ CELAL TOKALAK’A ZİYARET

Artvin Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Alkan ve basın mensupları, 26. DSİ Bölge Müdürü Celal Tokalak’ı ziyaret ettiler.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Alkan yönetim kurulu üyesi Orhan Sevinç, Doğan Haber Ajansı Temsilcisi Adem Güngör, İhlas Haber Ajansı temsilcisi Hasan Fehmi Demir, 08olay Muhabiri Buket Çelik, DSİ 7. Bölge Müdür Yardımcılığı görevinden 26. DSİ Bölge Müdürlüğüne atanan Celal Tokalak’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Tokalak ise, barajlar şehri olan Artvin’in ülke ekonomisine ciddi katkılar sunduğu söyledi.

Kurumun çalışmaları hakkında bilgi veren Tokalak, Artvin’de yapımına 2013 yılında başlanan, sınıfında Türkiye’nin en yüksek barajı olan Yusufeli Barajı ve HES inşaatında yüzde 60 fiziki gerçekleşme sağlandığını kaydetti.

Bölge Müdürü Celal Tokalak; Bu şehirde Ciddi Yapılanmanız Olaylara Hâkimiyetiniz Var

Sizleri de 1,5 aydır takip ediyorum. Basın olarak böylesine küçük bir şehirde çok ciddi bir yapılanmanız var. Ayrıca olaylara da hâkimiyetiniz var. Bazı basın mensuplarının basını art niyetli kullanma gibi yaklaşımları olmuştur, fakat ben Artvin’de böyle bir şey görmüyorum. Basının hep objektif, iş yapılınca bunu en doğru haliyle öven, yapılan hizmetin kıymetini bilen ve halka bunu duyuran bir basın olarak görüyorum. Ben de çok güzel intibalar bıraktınız. Olur olmadık çıkan haberler siz basın mensupları ve konuya dahil olanlar içinde sıkıntı yaratabiliyor. İnşallah hep birlikte güzel şeylere imza atarız dedi.

Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan, göreve yeni gelen bölge müdürü Celal Tokalak’a Artvin basın camiası hakkında bilgiler vererek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Görüşme daha sonra karşılıklı sohbet şeklinde devam etti.