AnasayfaArtvin'den HaberlerA.HOPASPOR KULÜP BAŞKANI MUBİN ÇAKMAK’TAN MESAJ VAR

A.HOPASPOR KULÜP BAŞKANI MUBİN ÇAKMAK’TAN MESAJ VAR

A.HOPASPOR KULÜP BAŞKANI MUBİN ÇAKMAK’TAN MESAJ VAR

 

Artvin Hopaspor Kulübü Başkanı Mubin Çakmak Yakutiye galibiyeti ardından bir mesaj yayınlayarak  “Söz verdik bu takım hak ettiği yere gelecek.” dedi.

Hayati Akbaş

HOPA– Artvin Hopaspor Kulübü Başkanı Mubin Çakmak Yakutiye galibiyeti ardından bir mesaj yayınlayarak  “Söz verdik bu takım hak ettiği yere gelecek.” dedi.

Çakmak mesajında şu ifadelere yer verdi:

“ Ne demiştik: Yüreğimizi ortaya koyacağız. Çok çalışacağız. Disiplinli olacağız. Saygılı olacağız. İşimizi ciddiye alıp mücadele edeceğiz. Çatlak seslere kulak asmayacağız. Bizi eleştirenlere de sevgimizi vereceğiz. Bu takımın başarısını hazmedemeyen basit kişileri görmemezlikten geleceğiz. Artvin ve tüm ilçeleri ile gönüllerimizi birleştireceğiz. Şehrin Azizlerine, Denizin asi çocuklarına, Hopaspor sevdalılarına söz vermiştik onlara karşı boynumuz bükülmeyecek onları üzmeyecektik. En fazla beni eleştiren kapalı kapılar ardında fiskos edenlere kulak vermeyecektik. Ne yapacaksak tarihi başarılarla dolu Hopasporumuz için yapacaktık. Küfür şiddet agresiflik bizden uzak olacaktı. Yönetim olarak takım olarak şehir olarak aile ortamı oluşturacaktık. Kibir ego gibi çirkin tavırlar bizden uzak olacaktı. Mütevazılıği iliklerimize kadar hissedip kendini beğenmişlik bizden uzak olacak DEMİŞTİK.

Konuşacak çok şey olabilir. Ama koca yürekli teknik heyetimiz koca yürekli futbolcu kardeşlerimiz gönüllerini ortaya koydular gereğini yapıyorlar. Bugün bir maç kazandık 3 puanla Hopa’ya dönüyoruz. Hedefe bir adım daha yaklaştık. Henüz yarış bitmedi. Mücadele devam ediyor. Biraz daha sabır az kaldı.
Çok küçük ve çok belirsiz hedeflerin, hiçbir gücü yoktur.
Yönünüzü değiştirmedikçe, istediğiniz yere eninde sonunda varırsınız.
Gideceğiniz yeri bilmiyorsanız, vardığınız yerin önemi yoktur.

Söz verdik bu takım hak ettiği yere gelecek.”