AnasayfaArtvin'den HaberlerA.HOPASPOR KULÜP BAŞKANI MUBİN ÇAKMAK ŞİMDİ BİRLİK ZAMAN DEDİ.

A.HOPASPOR KULÜP BAŞKANI MUBİN ÇAKMAK ŞİMDİ BİRLİK ZAMAN DEDİ.

A.HOPASPOR KULÜP BAŞKANI MUBİN ÇAKMAK ŞİMDİ BİRLİK ZAMAN DEDİ.

 

Artvin Hopaspor Kulüp Başkanı Mubin Çakmak bir açıklama yaparak “Nerede bir Artvinli varsa şimdi takımına sahip çıkma zamanıdır” dedi.

Hayati Akbaş 

HOPA-Artvin Hopaspor Kulüp Başkanı Mubin Çakmak bir açıklama yaparak “Nerede bir Artvinli varsa şimdi takımına sahip çıkma zamanıdır” dedi. Başkan Mubin Çakmak açıklamasında şunları ifade etti: “Büyük A.Hopaspor sevdalılarına, kıymetli Artvin halkına duyurumuzdur.

Sizlerin de bildiği gibi 3.lige yükselme 1. kademe maçımızı 22 Nisan Pazar günü saat 15.00’da Malatya’da, Yeni Malatya Stadyumunda oynayacağız. Öncelikle camiamız olarak sizlerden ricam seyahat esnasında emniyet kemeri kullanmanız, alkol almamanız, uykusuz araç kullanmamanız ve dikkatli olmanızdır. İnsan hayatı ve sağlığınız bizler için her şeyden önemlidir. Bizim için bir can bin can demektir.
Artvin ve ilçeleri olmak üzere Türkiye’de A.Hopaspor’a gönül veren kişi, kurum ve kuruluşlarımızı, organize olan guruplarımız ile birlikte bu önemli karşılaşmaya bekliyoruz.

Aynı zamanda yüzdük yüzdük kuyruğuna gelmişken, Artvin’in değerli iş dünyasından, bürokrasisine, belediye başkanlarından, STK başkanlarına herkesin ulaşım organizasyonu konusunda da taşın altına ellerini koymasını rica ediyoruz.
Artvin’in sosyal konumu ve tanıtımı konusunda önemli bir nokta olan A.Hopaspor bugüne kadar sağladığımız birlik ve beraberliğimizden ötürü bu başarıya ulaşmış ve bundan sonra ki aşama olan 3. Lig mücadelemizde de aynı çizgiyi çizecektir.
Büyük işler, önemli atılımlar; ancak birlikte çalışma ile eIde edebiliriz. Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için var olacağız.

“Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir” sloganımızla spor camiasına Artvin Hopaspor sevgimizi paylaşıyoruz”.