AnasayfaArtvin'den Haberler10. ARHAVİ GRASSROOTS ŞENLİĞİ’NİN İKİNCİ ETABI YAPILDI

10. ARHAVİ GRASSROOTS ŞENLİĞİ’NİN İKİNCİ ETABI YAPILDI

10. ARHAVİ GRASSROOTS ŞENLİĞİ’NİN İKİNCİ ETABI YAPILDI

  1. Arhavi Grassroots (Herkes İçin Futbol) Şenliği’nin İkinci Etabı Yapıldı

Hayati Akbaş

ARHAVİ-Arhavi Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü,  Arhavispor Kulübü ile birlikte organize edilen ve Arhavi Belediyesi’nin sponsor olduğu Arhavi Grassroots (Herkes İçin Futbol) Şenliği Arhavi İlçe Stadı’nda gerçekleştirildi.

2008 yılında başlayan ve bu yıl 10.su yapılan şenliğin 2. Etabında,  2007 doğumlu ilkokul 5. Sınıf öğrencilerine yönelik yapıldı. Etkinliğe Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

10 yıldır düzenlenen organizasyonla amacın minik öğrencilere sporu sevdirmek, yeteneklerini ortaya çıkarmak ve spor yaparak mutlu vakit geçirmelerini sağlamak olduğunu belirten Başkan Coşkun Hekimoğlu, şenliğin yapılmasında emeği olan kamu kurum ve kuruluşlarına ve şenliğin koordinatörlüğünü üstlenen Beden Eğitimi Öğretmeni Fikret Kadıoğlu’na da teşekkürlerini iletti.

Minik sporcuların doyasıya eğlendiği etkinlik, şenliğe katılan öğrencilere ilçe protokol üyeleri tarafından verilen sertifikalarla son buldu.