AnasayfaArtvin'den HaberlerYEŞİL ARTVİN DERNEĞİ YENİ YÖNETİMİ İLK TOPLANTISINI YAPTI

YEŞİL ARTVİN DERNEĞİ YENİ YÖNETİMİ İLK TOPLANTISINI YAPTI

YEŞİL ARTVİN DERNEĞİ YENİ YÖNETİMİ İLK TOPLANTISINI YAPTI

Yeşil Artvin Derneği geçtiğimiz günlerde 12. Gelen kurulunu gerçekleştirdi. Genel kurulda seçilen yönetim ilk toplantısın yapak başkan ve yönetim listesini belirledi.   

Hayati Akbaş

ARTVİN-Yeşil Artvin Derneği geçtiğimiz günlerde 12. Genel kurulunu gerçekleştirdi. Genel kurulda seçilen yönetim ilk toplantısın yapak başkan ve yönetim listesini belirledi.

Yeşil Artvin Derneğinde gerçekleşen toplantıya Nur Neşe Karahan, Nursal Bülbül, Bedrettin Kalın, Hikmet Çelik, Erdem Karslıoğlu, Hasan Yüksel, Yaşar Turgut, İrfan Kuzu katıldı.

Toplantıda yeni yönetim kurulu belirlendi.  Nur Neşe Karahan, yeniden başkan seçilirken ardından görev dağımı yapıldı. Toplantıda başta Cerattepe olmak üzere ilimizde yaşanan çevre sorunları için karşı yapılacak olan faaliyetler değerlendirildi.   Nur Neşe Karahan, Yeşil Artvin Derneği yönetimi olarak göreve gelmelerinin bilinci içinde çalışmalarını sürdüreceklerini ifade ederek, “Artvin’in en büyük sorunu olan Cerattepe ’de ki madencilik çalışmaları karşı bütün kararlılığımızla çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi.

Daha sonra dernek yeni yönetim ilk toplantısında önemli kararlar alarak önümüzdeki günlerde bu faaliyetleri uygulamak için çalışmalara başladı.