AnasayfaArtvin'den HaberlerKAYMAKAM AYDIN ÖĞRETMENLER VE OKUL AİLE BİRLİKLERİ TOPLANTILARINA KATILIYOR

KAYMAKAM AYDIN ÖĞRETMENLER VE OKUL AİLE BİRLİKLERİ TOPLANTILARINA KATILIYOR

KAYMAKAM AYDIN ÖĞRETMENLER VE OKUL AİLE BİRLİKLERİ TOPLANTILARINA KATILIYOR

 

Arhavi Kaymakamı Şeref Aydın ilçede bulunan okullarda Eğitim Toplantıları kapsamında Ertuğrul Kurdoğlu Fen Lisesi Öğretmenleri ve Okul Aile Birliği toplantısına katıldı.

Hayati Akbaş

ARHAVİ-Arhavi İlçe Kaymakamı Şeref Aydın ilçede bulunan okullarda Eğitim Toplantıları kapsamında Ertuğrul Kurdoğlu Fen Lisesi Öğretmenleri ve Okul Aile Birliği ile bir toplantı yaptı.

Toplantıya, Kaymakam Şeref Aydın ile , İlçe Milli Eğitim Müdürü V. Cavit Kerestacı,Okul müdürü Yücel Bayrak, Okul Aile Birliği Başkanı Tamer Yılmaz ve Öğretmenler katıldı.

Toplantıda Kaymakam Aydın yaptığı değerlendirmede  “bu tarz toplantıları bütün okullarda yapacağını ve bu toplantılarda kendisinin konuşmayacağını” dile getirerek, “Sizler konuşacaksınız, biz ise sadece sizlerin sıkıntılarını ve önerilerini dinleyeceğiz” dedi.

Daha sonra Okul Müdürü Yücel Bayrak Okul hakkında kaymakamımıza geniş kapsamlı bir sunum yaparak okul faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Okul Aile Birliği Başkanı Tamer Aslan, Okulda yapmak istedikleri projelerini anlattı,

Toplantıya katılan tüm branş öğretmenlerinin kendi bölümleri ile ilgili sorunları karşılıklı anlatarak sorunların çözümü yolunda karşılıklı istişarelerde bulunuldu.
Kaymakam Ertuğrul Kurdoğlu Fen Lisesinin ilçemizin Lokomotif okullarından olduğunu belirterek, Eğitimde sadece öğretmenlerimiz çabasına bırakılmaması gerektiğini kolektif bir çalışma gerektiğini belirtti. Bundan dolayı Okul Aile birliği, Okul, Öğretmen, veliler ile çaba sarf edilmelidir. Hedefimiz kaliteli eğitim ve başarıdır” dedi.

Toplantı soru görüş ve öneriler alındıktan sonra sona erdi.