a
Artvinli'ler Hizmet Vakfı
AnasayfaArtvin'den HaberlerKAFKASÖR FESTİVALİNİN 3. GÜNÜNDE 32 BOĞA GÜREŞTİ

KAFKASÖR FESTİVALİNİN 3. GÜNÜNDE 32 BOĞA GÜREŞTİ

KAFKASÖR FESTİVALİNİN 3. GÜNÜNDE 32 BOĞA GÜREŞTİ

 

Artvin Belediyesi organizasyonunda gerçekleştirilen 42. Kafkasör Kültür, Turizm ve Sanat Festivali kapsamında gerçekleştirilen boğa güreşlerinin 3. Gününden yağmur ve yoğun siste 32 boğa kıyasıya mücadele etti.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Belediyesi organizasyonunda gerçekleştirilen 42. Kafkasör Kültür, Turizm ve Sanat Festivali kapsamında gerçekleştirilen boğa güreşlerinin 3. Gününden yağmur ve yoğun siste 32 boğa kıyasıya mücadele etti.

Festival kapsamında düzenlenen boğa güreşlerinin 3. gününde “Küçük Orta”, “Büyük Orta” ve ‘’ Süperbaş’’ kategorisinde gerçekleşen boğa güreşlerinde Küçük Orta kategorisinde Günay Kardeşlere ait Felaket, Büyük Orta Kategorisinde İbrahim Yıldırım’a ait “Horoz” Süperbaş Kategorisinde Erkan Karaman’a ait ‘’Karabela’’ isimli boğalar birinci oldu.

Küçük Orta, Büyük Orta ve Süperbaş kategorilerindeki şampiyon boğaların sahiplerine toplam 100 bin lira ödül verildi.

TUĞÇE KANDEMİR KONSERİ VE DJ MISRA GİDER GÖSTERİSİ İPTAL EDİLDİ.

  1. Kafkasör Kültür Sanat ve Turizm Festivali kapsamında 08.07.2023 Cumartesi günü düzenlenecek Tuğçe Kandemir konseri ve DJ Mısra Gider gösterisi Meteorolojiden alınan bilgiler doğrultusunda konser saatinde yoğun yağmur yağışı beklentisi nedeniyle ileriki tarihlerde gerçekleştirmek üzere ertelendiği duyuruldu.

Başkan Elçin iptal nedeniyle yaptığı açıklamada “Zorunlu nedenlerden dolayı gerçekleştiremediğimiz konserler nedeniyle halkımızdan özür dilerken özrümüzün telafisini sağlayan konser Sanatçılarımıza anlayışlarından dolayı çok teşekkür ederiz” açıklaması yaptı.