AnasayfaArtvin'den HaberlerİSTANBUL ARHAVİLİLER DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN COŞKUN HEKİMOĞLU’NA ZİYARET

İSTANBUL ARHAVİLİLER DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN COŞKUN HEKİMOĞLU’NA ZİYARET

İSTANBUL ARHAVİLİLER DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN COŞKUN HEKİMOĞLU’NA ZİYARET

1-1

BAŞKAN HEKİMOĞLU İSTAD BAŞKANI HÜSEYİN ALTUNBAYRAK’I AĞIRLADI

ARHAVİ-Arhavi’nin İstanbul’daki önemli bir temsilcisi olan İstanbul Arhavililer Derneğinden Arhavi Belediyesi’ne bir ziyaret gerçekleşti. Başkanlık düzeyinde gerçekleşen ziyarette İstanbul Arhavililer Derneği Başkanı Hüseyin Altunbayrak’ı, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu başkanlık makamında ağırladı. Ziyarette aynı zamanda İl Genel Meclis Üyesi Hakkı Aytolan da yer aldı.

Ziyarette İSTAD Başkanı Hüseyin Altunbayrak, İstanbul Arhavililer Derneğini olarak, İstanbul’daki Arhavilileri bir araya getirmenin yanında, ilçemizi İstanbul gibi büyük bir metropolde başarı ile temsil ettiklerini ve Arhavi adına pek çok başarılı projeyi hayata geçirdiklerini söyledi. Altunbayrak derneğin bundan sonra da Arhavi’nin ve Arhavililerin hizmetinde olacağını belirtti.

Belediye Başkanı Hekimoğlu ise derneğin çalışmalarını takip ettiğini, yaptığı çalışmalar ile İSTAD’ın Arhavi adına önemli bir görev üstlendiğini ve başta dernek başkanı olmak üzere dernekte görev alan tüm üyelere bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilediğini ifade etti.

HAYATİ AKBAŞ

1-2 1-3 1-4 1-5