AnasayfaArtvin'den HaberlerARHAVİSPOR’A KAMP YAPTIĞI ANTALYA’DA SÜRPRİZ ZİYARET

ARHAVİSPOR’A KAMP YAPTIĞI ANTALYA’DA SÜRPRİZ ZİYARET

ARHAVİSPOR’A KAMP YAPTIĞI ANTALYA’DA SÜRPRİZ ZİYARET

Başkan Hekimoğlu Antalya Kampında Olan Arhavi spor’a Sürpriz Ziyarette Bulundu

Hayati Akbaş

ARHAVİ-Arhavi Belediye Başkanı ve aynı zamanda Arhavi Spor Kulübü Başkanı Coşkun Hekimoğlu, ikinci yarı hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Arhavi spor’un kampını ziyaret etti.

Takıma ve sporculara destek olmak üzere Antalya kampına katılan Başkan Hekimoğlu’na, kulübün yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Başkan Hekimoğlu, takımın ikinci yarı için hazırlıklarını yaptığı, MNG Holding’e ait WOW Topkapı Palace’da sporcular ile bir araya geldi. Hekimoğlu takıma başarılar dilerken, takım yöneticileri ve sporcular Başkan Hekimoğlu’nun bu sürpriz ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. 10 günlük süre boyunca kampta kalarak hazırlıklarını sürdürecek olan Arhavi spor futbol takımı yapacağı hazırlık maçlarıyla da güç topluyor. Kulüp Başkanı Coşkun Hekimoğlu, iş adamı Mehmet Nazif Günal’ın göstermiş olduğu ilgi ve alakadan,  maddi manevi desteklerinden dolayı minnettar olduklarını dile getirdi ve camia olarak ligin ikinci yarısında da iddialarını sürdüreceklerini belirtti. Takımda ve teknik heyet de morallerin oldukça yüksek olduğu gözlendi.

Türkiye şampiyonasına katılan Arhavi Satranç takımına başarı diledi.

Öte yandan Türkiye Şampiyonası nedeniyle Antalya ilinde bulunan Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Satranç takımını da ziyaret eden Başkan Hekimoğlu, takım oyuncularına moral vermiş oldu. Turnuvadan başarılı bir sonuçla döneceklerine inandıklarını belirten Hekimoğlu, satranççılara başarılar diledi.

Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Şampiyonası için mücadele eden satranççılar, Başkan Hekimoğlu’nun ziyaretinden ötürü duydukları memnuniyeti dile getirdiler.